Доглядова косметика для волосся Проблема/Потреба - Термозахист
Доглядова косметика для волосся Проблема/Потреба - Термозахист
Choice
Фени, праски, щипці для завивки – без них створити красиву укладку практично неможливо. Але й так само неможливо регулярно користуватися стайлерами й мати здорові локони. Спеціалісти кажуть, що за температури 140 градусів, нагрівання вже стає небезпечним. А тепер уявіть, що відбувається, коли відмітка сягає 200. Жодна процедура в салоні вже не допоможе. Тож термозахист для волосся просто необхідний.
Для чого потрібен термозахист?
Кожна наша волосина покрита лусочками, які мають щільно прилягати одна до одної. Під дією високих температур лусочки розкриваються: з волосся випаровується волога та руйнується його другий шар – кератин. У результаті маємо посічені кінчики, сухість, ламкість та тьмяність.
Але, якщо в гру вступає термозахист для волосся – ситуація складається зовсім по-іншому. Цей засіб здатен зробити такий собі щит й захистити волосся від негативної дії стайлерів. Він буквально створює плівку між гарячим повітрям та локонами.
Крім того, часто в складі термозахисних засобів є ще й доглядові компоненти: наприклад, вітаміни та амінокислоти. Ба більше, з ними захист від ультрафіолетового випромінювання вам теж забезпечено.
Як підібрати?
Щоб досягти потрібного ефекту, необхідно ретельно підійти до вибору термозахисту для укладки. Розповідаємо:
– Для сухого та пористого волосся підійдуть засоби з кремовою текстурою та зволожуючі. Важливо, щоб у складі не було спирту. Також засоби з кремовою текстурою ідеальні для кучерявого волосся так, як допомагають формувати завитки.
– Для жирного варто скористатися бальзамом, маскою чи кондиціонером. Ці продукти змиваються, тож волосся не буде обтяжуватися. Проте термозахисний ефект тут буде трохи меншим.
– Для тонкого освітленого та пошкодженого волосся підійдуть живильні спреї та олії.
– Для нормального – спреї на водній основі.
Термозахист для волосся: як користуватися?
Є основне правило: якщо ви робите укладку з допомогою фена, наносьте засіб на вологе волосся, а якщо використовуєте стайлери – на сухе. Так шансів пошкодити буде в рази менше.
Але ось ще кілька лайфхаків:
– Перед сушінням відіжміть вологе волосся рушником і тільки потім наносьте засоби термозахисту для волосся. Фен намагайтеся тримати трохи подалі.
– Гелі та креми наносьте пальцями. Важливо розподіляти їх рівномірно, щоб пасма однаково прогрівались.
– Спреї розпилюйте на відстані 20-30 см від голови по всій довжині волосся.
Де придбати?
Купити термозахист для волосся можна в нашому інтернет-магазині FABO. Ми маємо чимало різних популярних брендів в асортименті. За кожен можемо ручатися, адже дуже скрупульозно підходимо до вибору.
Детальніше про бренди та засоби ви можете прочитати на нашому сайті. Ми спеціально створили зручний красивий інтерфейс, щоб зробити ваше перебування в нас максимально приємним. Крім того, наші консультанти завжди на зв’язку та готові відповісти на будь-яке ваше запитання: як підібрати засіб, на що звернути увагу в складі, як оформити замовлення та навіть який у вас тип шкіри чи волосся. Питайте будь-що, не соромтеся:)
Також у виборі вам можуть допомогти відгуки наших клієнтів.
Ми доставляємо у всі населені пункти України, тож можете спокійно замовляти косметику для себе, своїх рідних, близьких та друзів.