Опис
Напередодні найчудовіших і найдивовижніших свят у році саме час побалувати себе або підготувати подарунок близькій людині. Бренд Bali Body підготував чудовий Advent Calendar з топовими засобами. П'ять заповітних віконець таять у собі п'ять бестселерів, які неодмінно допоможуть виглядати на всі 100 на святкових заходах. Засоби для автозагару та оксамитова рукавичка до них подарують шкірі гарний відтінок. Без тканинної маски не обійтися, якщо шкіру потрібно зволожити та освіжити, а на це є лише 10 хвилин. А сонцезахисний крем із SPF50+ буде дуже доречним у відпустці. Такий адвент календар обов'язково подарує відчуття дива та різдвяний настрій.
Особливості
Якщо ви ще не знайомі з топовими засобами компанії Bali Body, такий адвент-календар стане унікальною можливістю їх спробувати. Та ще й із чудовою економією! Подарункова упаковка виконана з дверцятами, за якими і таїться справжнє диво: п'ять пронумерованих коробочок, які ви з трепетом і хвилюванням відкриватимете протягом 5 днів. Сироватка Face Tan Serum та сонцезахисний крем Hydrating Face Sunscreen SPF50+ йдуть у повноформатному обсязі, що дозволить повною мірою "розпробувати" косметичні засоби.
Про бренд

Bali Body – австралійський бренд, засновниками якого стали Лаура Фолі та Девід Бланк у 2014 році. Ідея виникла під час пляжного відпочинку: саме тоді засновники вирішили створити веганські продукти для догляду за шкірою. У використанні великої кількості натуральних компонентів лежить філософія компанії. Завдяки такому підходу, після використання продуктів від Bali Body шкіра сяє, виглядає максимально зволоженою та наповненою. А відсутність парабенів дозволяє використовувати косметику навіть маленьким дітям та вагітним жінкам.
Країна

Австралія

Комлектація

5 засобів

3 800 ₴
Немає в наявності
Ваша вигода при покупці цього календаря— 1 150 ₴
Опис
Особливості
Про бренд
Країна

Австралія

Комлектація

5 засобів


Усередині - чари
для твоєї шкіри