Декоративна косметика

Фільтр
За популярністю
Афіліат програма
Статус
Приємності
За стікером
Активні інгредієнти
Бренд
Ціна
Країна виробництва
Об`єм
Крок в б’юті-рутині
Проблема/Потреба
Тип продукту

Декоративна косметика

За популярністю
Нічого не знайшлося?
Напиши нам і ми допоможемо підібрати правильний догляд
Опис

Локальні коректори – це група тональних засобів для точкового маскування недосконалостей та проблемних ділянок на обличчі.

Локальні коректори в магазині Fabo – точкове маскування ділянок шкіри

Бажаєте миттєво приховати темні кола під очима, зробити невидимими пігментні плями, веснянки, судинні зірочки, почервоніння чи прищики на обличчі? Тоді локальні коректори від Fabo – це те, що вам потрібно.

Навіть якщо ви не часто наносите макіяж і у вашій косметичці є тільки базова декоративна косметика, хоча б один якісний засіб для локальної корекції знадобиться. Адже головна запорука гарної зовнішності – здорова шкіра із рівним тоном без видимих дефектів. Саме ці засоби дозволяють ефективно маскувати різні види дерматологічних недосконалостей.

Локальні коректори у магазині Fabo – це професійні засоби у різних відтінках та текстурах. Рожеві, бежеві, кольорові для маскування прищиків та синців, щільні для перекриття виражених дефектів і з більш легкою текстурою для корекції відтінку шкіри на певній ділянці – безліч варіантів. Кожен зможе вибрати у магазині ідеальний для себе.

Професійні засоби для перекриття певних ділянок особи

Головне, що відрізняє професійну косметику від засобів сегмента мас-маркет – формула, яка наділяє продукти багатьма перевагами. Головні переваги професійних локальних коректорів:

  • склад, збагачений вітамінами, мінералами, екстрактами лікарських рослин та іншими корисними для шкіри компонентами;
  • широкий вибір відтінків;
  • відсутність ефекту маски;
  • висока стійкість.

Як і якісна доглядова косметика для обличчя, професійні локальні коректори часто не просто маскують недосконалості, а доглядають шкіру, усувають запалення, прискорюють регенерацію клітин, запобігають лущенню, уповільнюють старіння.

Створіть ідеальне покриття та маскування з локальними коректорами

Користуватися локальними коректорами легко. Завдяки зручним флаконам та аплікаторам особливої форми засіб можна нанести точно навіть на найменші ділянки. А можливість вибрати відтінок дозволяє зберегти максимальну натуральність зовнішності, приховавши при цьому візуальні недоліки.

FAQ

Які локальні коректори доступні у категорії «Локальний коректор»?

Ця категорія косметики представлена професійними засобами для маскування точкових недосконалостей проблемної шкіри, темних кіл під очима, почервоніння, слідів від акне тощо. Є в різних варіантах складу, текстури, консистенції та щільності, що дозволяє кожному підібрати засіб за своїм типом шкіри.

Як вибрати відповідний відтінок локального коректора для конкретної проблемної зони?

Для маскування темних кіл під очима використовують засоби жовтого, рожевого чи лососевого відтінку. Приховати почервоніння та прищі вийде за допомогою зеленого коректора, а «стерти» веснянки та жовті пігментні плями – за допомогою засобу з фіолетовим пігментом.

Які переваги у професійних локальних коректорів?

Вони мають оптимальну консистенцію та високу густину пігменту, необхідні для якісного маскування дерматологічних дефектів. Також містять компоненти, що сприятливо впливають на стан шкіри.