Статті

FABO Affiliate Program: ти розповсюджуєш любов до FABO, а ми повертаємо її з комісією

FABO Affiliate Program — це унікальна партнерська програма, де ми співпрацюємо з вами, а ви своєю чергою отримуєте фінансові виплати за це. Про те, що це, як це працює, кого ми шукаємо та які бенефіти ви отримаєте — написали у статті.

Зміст
1.

Що таке афіліат-програма загалом?

2.

Хто зі світових брендів пропонує “афіліатки”?

3.

Як працює FABO Affiliate Program?

4.
 1. Як це відбувається на практиці? 

5.

Кого ми шукаємо?

6.

Які бенефіти отримують афіліати?

7.

Що ми гарантуємо від себе?

Що таке афіліат-програма загалом?

Афіліат-програма — це форма партнерського маркетингу, коли компанія платить партнерам (афіліатам) за залучення нових клієнтів або продажі. Тобто ви, як учасник програми, ділитесь унікальним посиланням на якийсь продукт зі своєю аудиторією, а за кожну купівлю за цим лінком отримуєте фінансові виплати.

Хто зі світових брендів пропонує “афіліатки”?

Чимало бізнесів у світі практикують “афіліатки” та надають можливість для заробітку своїм афіліатам. Партнерські програми є у брендів з абсолютних різних ніш: Amazon, Nike, Rakuten, eBay, Skyscanner тощо. Звісно, бʼюті-індустрія також успішно співпрацює з афіліатами — Sephora, MAC Cosmetics, Chanel, Dior, Clinique, Lancôme, Elemis, Estée Lauder, Charlotte Tilbury, Yves Rocher, Kiehl’s та багато інших. А ось в українській бʼюті-сфері дотепер афіліат-програми не було. 

Як працює FABO Affiliate Program?

FABO Affiliate Program працює за світовим досвідом — ми співпрацюємо з вами, а ви отримуєте фінансові виплати за це. Суть нашої “афіліатки” полягає в тому, що ви створюєте контент про продукцію FABO, залучаєте нових клієнтів і отримуєте поінти, якими можете сплачувати покупки на сайті або виводити їх у гривні на свою банківську картку. Програма є офіційною, повністю прозорою та не потребує ніяких внесків від вас. 

 1. Як це відбувається на практиці? 

Працює FABO Affiliate Program так: 

Крок 1. Заявка 

Ви подаєте заявку на співпрацю, яка проходить розгляд та затвердження. Впродовж тижня наші менеджери дадуть відповідь щодо вашої участі в програмі на пошту, яку ви вказуєте в заявці.  

Крок 2. Ви стаєте афіліатом

Вітаємо, ви — афіліат FABO. Отримайте доступ до зручного афіліат-кабінету. Там ви знайдете унікальні посилання на продукцію, які вам слід буде інтегрувати у свій контент.  

Крок 3. Отримання поінтів

За кожен продаж ви будете отримувати поінти, які ви можете конвертувати в українську гривню та вивести на карту або ж розрахуватися за продукцію FABO. Аби отримати виплату на банківську карту, слід на сайті заповнити коротку форму договору співпраці та підписати електронним підписом. Для зручності можна пошерити копію паспорта через Дію, щоб автоматично заповнити свої дані, і підписати Дія.Підписом. 

Кого ми шукаємо?

Ми шукаємо таких бʼюті-ентузіастів, як ми. Нам дуже важливо, аби наші цінності та любов до якісного догляду за собою співпадали. 

Нашому афіліату необовʼязково мати мільйонну аудиторію, професійне обладнання для створення контенту чи досвід участі у схожих програмах. Головне — відчувати натхнення та бажання ділитися своєю любовʼю за якісним доглядом, а також мати довіру від своїх підписників, адже саме вона буде ключовою.

Також ми повністю довіряємо афіліатам у створенні контенту — ви можете зробити розпакування, або розповісти про переваги засобу, або показати, як ви його застосовуєте, чи просто поділитися скрином екрану з сайту. Звісно, є більш і менш ефективні способи продажів, про них ми обовʼязково розповімо нашим афіліатам у закритій групі. 

Які бенефіти отримують афіліати?

 1. Заробіток
  Ви отримуєте реальні виплати за кожен продаж, а також маєте можливість розрахуватися поінтами за продукцію на fabo.ua.

 2. Унікальні пропозиції 
  Ваша аудиторія отримуватиме спеціальні пропозиції до купівлі товарів за вашим посиланням. 

 3. Передчасний доступ до новинок та знижок 
  Ви будете знати про новинки та знижки за кілька днів до їхнього старту на сайті. 

 4. FABO-team
  Ви стаєте частинкою комʼюніті FABO, що розвиває один з найкращих бʼюті-брендів в Україні.

Що ми гарантуємо від себе?

Наша головна мета — аби програма була зрозумілою для вас і приносила реальний заробіток. Саме тому ми гарантуємо постійну інформаційну підтримку нашим афіліатам, а також доступ до закритого телеграм-каналу, де будемо ділитися рекомендаціями, відповідати на питання та обмінюватися досвідом. 

Подавайте заявку до FABO Affiliate Program просто зараз на fabo.ua.

Опубліковано в

Журнал

Дата створення

7/06/2024