Статті

Бʼюті-гаджет нового покоління: чому LED-маски сколихнули світ косметології

Бʼюті-гаджет нового покоління: чому LED-маски сколихнули світ косметології (Фото-4)

Лікування шкіри за допомогою світла – вже не нова реальність для професійної косметології. А як щодо такої процедури в домашньому догляді? Розповідаємо про гаджет, який сколихнув бʼюті світ – LED-маску. 

Зміст
1.

Що таке LED-маска?

2.

Як зʼявилася LED-терапія і до чого тут NASA?

3.

Чи дійсно LED-маска ефективна?

4.

Який механізм впливу у LED-маски?

5.

Як часто слід користуватися LED-маскою?

6.

Наш вибір – LED-маска від MZ Skin. Чому саме вона?

7.

Що про ефективність LED-маски від MZ Skin кажуть респонденти?

8.

Які є режими у LED-маски від MZ Skin?

9.

У яких випадках LED-маскою не можна користуватися?

Що таке LED-маска?

LED-маска – портативний апарат для всіх типів шкіри обличчя на світлодіодах, що забезпечує професійний догляд у домашніх умовах. Процедура абсолютно безболісна та безпечна, а її ефективність науково доведена. Але в чому секрет чудодійності LED-маски?

Бʼюті-гаджет нового покоління: чому LED-маски сколихнули світ косметології (Фото-5)

Як зʼявилася LED-терапія і до чого тут NASA?

LED-терапія – процедури для омолодження та лікування обличчя, що виконуються за допомогою направлення на шкіру LED-світла.

Уперше, як не дивно, такі технології застосовували вчені NASA ще в 70-х роках для відновлення здоров’я космонавтів. 

Згодом світлодіодні процедури стали застосовувати в косметологічних клініках США, а кілька років тому світ побачив портативні LED-маски, що можна використовувати вдома. Це стало трендом зокрема й через прихильність до LED-терапії селебріті – сімʼя Кардашьян, Джессіка Альба, Емма Стоун, Бейонсе та багато інших зірок демонстрували девайс, що не лише ефектно виглядає, а й доводить свою ефективність. 

Чи дійсно LED-маска ефективна?

Маркетингова історія відіграла в популярності LED-масок ключову роль. Саме це і наштовхує більшість людей на сумніви у її ефективності та скептичне ставлення до бʼюті-гаджета.  

Проте клінічні дослідження демонструють висновки, що не можуть не тішити – вчені довели, що лікування червоними світлодіодами значно скорочує кількість зморщок, а терапія червоним і/або синім світлом зменшує прояви акне та постакне на 46-76%.

Бʼюті-гаджет нового покоління: чому LED-маски сколихнули світ косметології (Фото-6)

Який механізм впливу у LED-маски?

Головний секрет – правильна довжина світлодіодних хвиль. Під їхнім впливом, якщо послуговуватися науковою термінологією, фотоакцептори в клітинах поглинають фотони світла, що викликає каскад клітинної стимуляції, прискорюючи кровообіг, допомагаючи шкірі ефективніше поглинати засоби догляду. Покращується оксигенація тканин і стимулюється вироблення колагену. Простіше кажучи – відбуваються природні процеси відновлення шкіри. 

Бʼюті-гаджет нового покоління: чому LED-маски сколихнули світ косметології (Фото-7)

Як часто слід користуватися LED-маскою?

Для омолоджувального ефекту LED-маскою рекомендують користуватися щонайменше 4 тижні по 3-5 разів на тиждень. Тривалість сеансу – 10 хвилин. 

А ось під час лікування акне найкращих результатів за допомогою LED-маски можна досягти, використовуючи прилад 4 дні на тиждень протягом 6 тижнів. 

Бʼюті-гаджет нового покоління: чому LED-маски сколихнули світ косметології (Фото-8)

Наш вибір – LED-маска від MZ Skin. Чому саме вона?

MZ Skin – британський бренд, що у 2016-му ефектно увірвався до індустрії краси, де наразі впевнено займає передові позиції, а його засновниця Марʼям Замані – лікар-естетист і фахівець з косметології й окулопластичної хірургії (пластична хірургія в зоні очей) з 15-річним стажем. Візитівкою бренду стала світлодіодна маска LED-маска 2.0. 

Ефективність цього приладу на конкретних довжинах хвиль та вихідній енергії підтверджена клінічними дослідженнями. MZ Skin  LED 2.0 LightMAX – це результат більш ніж 20-річного досвіду досліджень світлодіодів. Фахівці MZ Skin першими виявили, що червоне та інфрачервоне світло разом краще працюють проти зморщок, а регулярні клінічні випробування постійно доводять ефективність цього пристрою. 

Що про ефективність LED-маски від MZ Skin кажуть респонденти?

Бʼюті-гаджет нового покоління: чому LED-маски сколихнули світ косметології (Фото-9)

98% респондентів повідомили, що за 12 тижнів використання девайсу від MZ Skin шкіра стала більш пружною, а 96% – про зменшення тонких зморщок. 

А 81% респондентів, що користувались режимом лікування акне, помітили суттєве зменшення кількості вугрів за 12 тижнів. 

Які є режими у LED-маски від MZ Skin?

Лікування акне та омолоджувальний – два режими використання LED-маски. 

Режим лікування акне забезпечує антибактеріальні властивості, направлений на вирішення проблем шкіри, спричинених мікробами P.acnes. Також він очищає шкіру, усуває постакне, вирівнює колір обличчя та знімає набряки, а ще стимулює вироблення колагену для зміцнення шкіри.

Омолоджувальний світлодіодний режим стимулює вироблення колагену, загально впливаючи на зміцнення та пружність шкіри. Також підвищує мікроциркуляцію (завдяки чому підсилює сяйво шкіри), заспокоює запалення, зменшує чутливість та готує обличчя до ефективнішого впливу засобів догляду.

Бʼюті-гаджет нового покоління: чому LED-маски сколихнули світ косметології (Фото-10)

У яких випадках LED-маскою не можна користуватися?

Серед протипоказань у користуванні LED-маскою вагітність та грудне вигодовування, генетичні захворювання очей та фоточутливі розлади очей. Також маскою не слід користуватися дітям до 14 років. А ще не можна поєднувати користування маски з прийомом ретинолу, кислот у високій концентрації, хіміотерапевтичних препаратів, антибіотиків і діуретиків.

Це означає, що у день використання маски, одразу після процедури, можна нанести, наприклад, гіалуронову сироватку, а ретинол чи кислоти лише у ті дні, коли маску не використовуєте.

Проконсультуйтеся з нашими фахівцями, які більше детально розкажуть про властивості LED-маски під ваші індивідуальні потреби.

Опубліковано в

Журнал

Дата створення

3/11/2023