Статті

Як підготуватися до найголовнішого тижня знижок

Даємо 5 порад, які допоможуть правильно підготуватися до шопінгу в період знижок Fabulous Friday, аби покупки потішили вас.


Зміст
1.

Порада 1: Перевірте свою косметичку.

2.

Порада 2: Зверніть увагу на бестселери.

3.

Порада 3: Складіть вішліст.

4.

Порада 4: Проконсультуйтесь з фахівцями.

5.

Порада 5: Подбайте про подарунки.

Як не загубитися в коловороті знижок, як не забути вигідно придбати давно омріяні засоби, як випадково не купити те, що мені не підійде, та купа інших “як”, що можуть непокоїти напередодні періоду Чорної пʼятниці. Ми потурбувалися про це та склали топ порад щодо підготовки до Fabulous friday, аби ваш шопінг був спокійним, комфортним і вигідним. 

Порада 1: Перевірте свою косметичку.

Окрім продуктів, про які ви давно мріяли, важливо подбати і про запаси улюблених засобів. Упевнені, що котрась із ваших баночок ось-ось опустіє, а Fabulous friday – чудова нагода вигідно оновити свій косметичний арсенал. 

Порада 2: Зверніть увагу на бестселери.

На те вони й бестселери, що неодноразово довели свою ефективність. Для зручного пошуку, радимо користуватися навігацією сайту та звертати увагу на стікери Bestsellers та Alina’s Choice. Ці засоби розлітаються найшвидше, тому якщо давно хотіли спробувати, чи оновити, їх беремо у першу чергу.

Порада 3: Складіть вішліст.

Список покупок завжди полегшує процес шопінгу. Але ручка та листок чи функція скриншоту не знадобляться, бо на сайті FABO кожен з продуктів можна додати у вішліст (кнопка “У вішліст”), який своєю чергою поділяється на списки, де зручно класифікувати та структурувати ваш особистий перелік бажаного. 

Порада 4: Проконсультуйтесь з фахівцями.

Ефективність будь-якого догляду напряму залежить від того, чи правильно підібраний продукт до ваших потреб і типу шкіри чи волосся. А вони, до речі, можуть змінюватися навіть зі зміною пори року.

Саме тому важливо завчасно проконсультуватися зі спеціалістами FABO, які допоможуть дібрати дієві засоби під ваш запит.

Порада 5: Подбайте про подарунки.

Справжні генії тайм-менеджменту та планування памʼятають, що незабаром починається період різдвяно-новорічних свят. Уявіть, як ви полегшите собі життя, якщо завчасно подбаєте про подарунки для рідних, ще й за вигідними цінами. В асортименті є подарункові набори, а також універсальні засоби, гаджети й аксесуари, що стануть до вподоби всім.   

Святкові знижки Fabulous Fridaу стартують вже 20 листопада. Перелік усіх брендів, знижок та акціних пропозицій оновлюватиметься щодня на сторінці Календаря Знижок (Незабаром зʼявиться на сайті).

Опубліковано в

Журнал

Дата створення

14/11/2023